Biznis analytik (tvorba biznis modelov)

Nalgoo s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dynamického a motivovaného člena do projektového tímu, ktorý by sa stal jeho platným členom na pozícii biznis analytika.
Biznis analytik poskytuje komplexný balík služieb a finančného poradenstva
Medzi jeho kľúčové úlohy a zodpovednosti spadá:
- Precízne a systematické zbieranie, spracovanie a transformácia biznis požiadaviek klienta
- Tvorba samotných biznis plánov – koordinácia projektov
- Podrobná analýza a strategické plánovanie podnikateľských zámerov, ktoré zahŕňa získavanie informácií o trhu alebo sektore, analýzu hlavných konkurentov, orientáciu v aktuálnych trendoch a následnú príprava informačného materiálu sumarizujúceho získané poznatky.
- Príprava a prezentácia finančných analýz (potenciálne riziká, hrozby, predpokladaný vývoj výnosov, návratnosť investícií)
- Podpora pri tvorbe dlhodobej podnikateľskej stratégie
- Komunikácia s klientmi, inštitúciami a zástupcami iných profesií za účelom získania všetkých potrebných informácií
- Úzka kooperácia s ostatnými členmi tímu

- priateľské a dynamické pracovné prostredie
- možnosť komunikovať v cudzom jazyku na dennej báze
- možnosť odborného a kariérneho rastu
- na prax orientované školenia
- motivujúce finančné ohodnotenie ohodnotenie

Ak Vás ponuka zaujala, prosíme Vás o zaslanie Vášho štruktúrovaného životopisu v slovenskom a anglickom jazyku.

Vzhľadom na veľké množstvo uchádzačov, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 84/2014 v nasledovnom znení:

"V súlade so zákonom 84/2014 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom v našej spoločnosťou, za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

U ideálneho kandidáta by sme mali nájsť:
-Silnú orientáciu na výsledok
- Výrazné analytické myslenie
- Výborne zvládnutý multitasking
- Schopnosť koncepčného a strategického myslenia
- Schopnosť komunikovať v anglickom jazyku
- Predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícii

Nalgoo® ATS prináša nadčasové riešenie v oblasti hiringu. Ide o inovatívny cloud-based systém, ktorý spoľahlivo digitalizuje náborové procesy a maximalizuje efektivitu práce HR profesionálov po celom svete.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1984588  Dátum zverejnenia: 19.1.2016