Inžinier kvality

RecruitMen s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inžinier kvality zodpovedá za:
- kontrolu kvality vyrobených výrobkov
- dozor nad dodržiavaním noriem a výrobných procesov
- vyhľadávanie nových nástrojov kontroly a auditov procesov
- vedenie dokumentácie v oblasti metód/kvality
- vypracovávanie kontrolných plánov a postupov
- pravidelná tvorba reportov
- rozhodovanie ohľadne nepodarkov, úprav a opráv
- komunikácia so zákazníkmi v prípade odchýlky výrobku alebo procesu
- koordinuje riešenie kvalitatívnych problémov, reklamácii a sťažností u zákazníka v spolupráci s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- zaškoľovanie ostatných kolegov v oblasti kvality

- možnosť kariérneho rastu
- motivujúce platové ohodnotenie

Ak Vás ponuka zaujala, prosíme Vás o zaslanie Vášho štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku.

Vzhľadom ne veľké množstvo uchádzačov, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 84/2014 v nasledovnom znení:

"V súlade so zákonom 84/2012 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom v našej spoločnosťou, za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú výrobnú spoločnosť so stabilným postavením na slovenskom trhu. Jendá sa o dynamicky sa rozvíjajúcu a rastúcu pobočku zahraničnej firmy v oblasti priemyselnej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

kvalita/proces

- znalosť moderných nástrojov manažmentu kvality
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- flexibilta
- schopnosť rýchleho rozhodovania
- neustále vzdelávanie vo svojej oblasti, sledovanie aktuálnych zmien v normách a predpisoch
- znalosť legislatívy v oblasti riadenia kvality

Poradenská a konzultačná spoločnosť zameraná na oblasť Human Resources predovšetkým recruitment, assessment a školenia. Spoločnosť RecruitMen je členom skupiny RecruitMen&Developium group. Cieľom našej spoločnosti je poskytovanie spoľahlivých a komplexných služieb, ktoré zodpovedajú požiadavkám zákazníkov. Sme súčasťou regiónu a záleží nám na jeho rozvoji. Podporujeme viacero projektov zo sociálnej oblasti, vzdelávania či kultúry.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Astrová 2/A
821 01 Bratislava
ID: 1973296   Dátum zverejnenia: 19.1.2016