Recepčná vo fitnescentre

RECORD spol. s.r.o.

Riecky Relax & Fitness, Belanského, 024 01 Kysucké Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
27.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu recepčnej vo fitnescentre na HPP, ale aj brigádne.
Dve smeny (ranná/poobedná), otváracia doba po-pia 6:30-21:00
3,5-3,7 eur/hodina (netto) + odmena za predaj + stravné lístky (3,6 eur) v plnej hodnote (bez zrážok) + výkonný bonus
Náplň práce: obsluha recepcie, nahadzovanie tovaru, práca s pokladňou, inventúra a pod.
Do všetkého Vás zaškolíme.

Odmeny za predaj, výkonný bonus, voľný vstup do fitnescentra, zamestnanecká zľava na tovar, solárium, trénerské služby a podobne.

Po zaslaní životopisu Vás budeme kontaktovať. Dohodneme si osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Flexibilita, komunikatívnosť, práca v kolektíve

Fitnescentrum

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2845953  Dátum zverejnenia: 17.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900