Manažér klientského oddelenia

Reclay Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Bohrova 1, Bratislava
Termín nástupu
15.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Získavanie nových klientov
• Uzatváranie zmlúv so zahraničnými a slovenskými výrobcami,
• Vedenie evidencií o záujemcoch a stave klientov
• Tvorba ponúk a kalkulácií podľa individuálnych potrieb klientov
• Dohodovanie zmluvných podmienok v telefonickom a osobnom styku
• Starostlivosť o kmeňových klientov
• Zastupovanie záujmov a profesionálna reprezentácia Reclay Slovensko voči zákazníkom, záujemcom a obchodným partnerom
• Tvorba medzinárodných obchodných stratégií

• Zaujímavá práca v medzinárodnom tíme,
• vynikajúce predpoklady na osobnostný i profesionálny rast,
• výkonové odmeny a atraktívne pracovné podmienky
• uplatnenie v medzinárodnej organizácii s plochou hierarchiou riadenia a vysokým tvorivým potenciálom
• Súčasť motivovaného tímu charakterizovaného otvorenosťou, súdržnosťou a vzájomnou dôverou

Uprednostňujeme uchádzačov so skúsenosťami pri získavaní klientov alebo s pracovnými skúsenosťami na medzinárodnej úrovni.
Uchádzači o pracovnú pozíciu zašlú svoj životopis. Vybraní uchádzači sa zúčastnia na osobnom pohovore v sídle spoločnosti Reclay Slovensko.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ukončené vzdelanie obchodného zamerania alebo iné obdobné vzdelanie.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• samostatnosť a spoľahlivosť v práci, podnikateľský duch, vysoká orientácia na klienta
• komunikačné a vyjednávacie schopnosti
• pracovitosť, flexibilnosť a mobilita

Sme autorizovaná organizácia zodpovednosti výrobcov pre obaly a neobaly poskytujúca služby v odpadovom hospodárstve.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3091625  Dátum zverejnenia: 4.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100