Dealer Pokru (krupiér)

Rebuy Stars Lottery s. r. o.

Miesto práce
Zvolen

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca krupiéra je výborný štart do sveta zábavného priemyslu.

- Krupier (dealer pokeru) zodpovedá za plynulý a profesionálny chod hry na svojom stole, zaisťuje pohodovú atmosféru a zároveň je zodpovedný za bezchybný priebeh hry
- Perfektne ovláda pravidla hry a v nejasných prípadoch všetko konzultuje s floormanom
- Zodpovedá za bezchybné vyúčtovanie hry

- Práca na pracovnú zmluvu na TPP (**trvalý pracovný pomer)
- Jedná sa o nočne smeny
- Zaisťujeme zdarma úvodné zaškolenie a zoznámenie s pravidlami hry.
- Atraktívna mzda a bonusy, tips, zamestnanecké benefity
- Možnosť kariérneho rastu na skúseného krupiera či na pozíciu floorman
- Flexibilný pracovný čas
- Nápoje, občertvenie zdarma
- Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť pokru a pravidiel výhodou
- Zakládáme si na príjemnom a profesionálnom vystupovaní, ktoré je nutným osobnostným predpokladom nového kolegu
- Ďalej musí nový kolega zvládať prácu pod tlakom

Chcete byť súčasťou mladého a úspěšného týmu?
Chcete pracovať v luxusnom prostredí so zajímavými ľuďmi?

Samozrejmosťou je profesionálne riadenie celej spoločnosti a zároveň ľudský prístup. Prídte sa sami presvedčiť a zoznámiť s našimi manažérmi a kolegami!

Radi Vás uvítame osobne v ktorejkoľvek našej prevádzke.

www.rebuystars.com

SME REBUY STARS A SO SVOJÍM TÝMOM TO MYSLÍME VÁŽNE!

Rebuy Stars Lottery s.r.o., spoločnosť, ktorá prevádzkuje hazardné zariadenia v luxusných herniach na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Zámocká 30
811 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3063851   Dátum zverejnenia: 16.5.2017