Hľadáme budúceho Realitného experta

REB - REAL PARTNERS, s. r. o.

Bratislava, okres Malacky, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
plat formou provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebaví Ťa sedieť na jednom mieste a stále robiť to isté?
Chceš prácu, ktorá ti poskytne každý deň niečo nové. Máš rád úspech?

Si samostatný, flexibilný a hlavne komunikatívny?

Chceš byť naozaj finančne nezávislý a mať flexibilnú prácu?
Chceš pôsobiť pod silnou značkou a čerpať z našich skúseností?

Hľadáme nového kolegu, ktorí posilní náš tím predaja nehnuteľností.
Staň sa členom tímu renomovanej realitnej kancelárie a uč sa od najlepších !

Hľadáme flexibilnú osobnosť s obchodným duchom, ochotnou pracovať s veľkým nasadením. Pretože len nasadenie Ti prinesie reálny úspech a aj nadpriemerný zárobok realitného experta.

Flexibilná pracovná doba.
Technické zázemie v kancelárii.
Profesionálny prístup manažera a kolegov.
Školiaci systém

Informácie o výberovom konaní

Realitný expert:

Výška tvojej odmeny je limitovaná len tvojou motiváciou a schopnosťami.

Zašli svoje profesné CV na emailovú adresu.
Vhodní uchádzači budú ku nám pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodný kandidát by mal byť flexibilná, motivovaná a zodpovedná osobnosť s obchodným talentom a so schopnosťou jednať s ľuďmi.

Najmä však očakávame, že máš silnú motiváciu ukázať, čo v tebe je. Že si kreatívny a pracovitý. Nebojíš sa výziev. A chceš zarábať peniaze.

Očakávame znalosť práce s internetom, vlastný automobil a znalosť MS Office.

Skúsenosti z realitnej oblasti nie sú podmienkou.

REB - Real Partners je etablovaná a rastúca realitná spoločnosť. Na trhu pôsobíme od roku 2005. Dokázali sme rásť a byť úspešný v čase, keď celý realitný trh stagnoval a to práve vďaka svojmu prístupu ku každému klientovi.
Naša spoločnosť realizuje pre klientov kompletné realitné služby pri predaji a prenájme nehnuteľností. Máme veľmi dobré referencie z developerských projektov.
Spoločnosť využíva vlastné know-how pri poskytovaní služieb klientom. Tvorí a buduje tím veľmi úspešných obchodníkov, v porovnaní s bežným štandardom. Sme proklientsky orientovaná spoločnosť s množstvom pozitívnych odoziev spokojných klientov.

Pre viac informácií navštívte naše webstránky: www.luxusne-reality.sk a reb.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3068409  Dátum zverejnenia: 28.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat formou provízie z predaja