Úspešná RK hľadá interného coacha

REB - REAL PARTNERS, s. r. o.

Miesto práce
Červeňová 28, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného coacha s praxou v trenovaní a motivácii obchodníkov. Naplňou práce bude najmä výber nových maklérov, zaškolenie a ich kontinuálny tréning.

Ponúkame adekvátne finančné ohodnotenie, ktoré obsahuje motivačné výkonostné succes fee za výkon nielen samotného coacha ale aj jeho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

5

Ideálny kandidát je skúsený coach a personalista s niekoľkoročnými skúsenosťami s tréningom a coachingom obchodníkov. Je to energická a na výkon orientovaná osobnosť, ktorá dokáže motivovať iných ľuďí.

REB - Real Partners je etablovaná a rastúca realitná spoločnosť. Na trhu pôsobíme od roku 2005. Dokázali sme rásť a byť úspešný v čase, keď celý realitný trh stagnoval a to práve vďaka svojmu prístupu ku každému klientovi.
Naša spoločnosť realizuje pre klientov kompletné realitné služby pri predaji a prenájme nehnuteľností. Máme veľmi dobré referencie z developerských projektov.
Spoločnosť využíva vlastné know-how pri poskytovaní služieb klientom. Tvorí a buduje tím veľmi úspešných obchodníkov, v porovnaní s bežným štandardom. Sme proklientsky orientovaná spoločnosť s množstvom pozitívnych odoziev spokojných klientov.

Pre viac informácií navštívte naše webstránky: www.luxusne-reality.sk a reb.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3033037  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou