Elektrotechnik - IPC tréner/školiteľ

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Miesto práce
Pažítková 1, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realtime Technologies je jediné školiace IPC centrum na Slovensku a je distribútor zariadení pre elektrotechnický priemysel. Hľadáme do svojich radov nového kolegu z oblasti elektrotechnického priemyslu. Požiadavky: minimálne 1-2 roky prax v oblasti elektroniky (mechanická montáž, spájkovanie, inšpekcia, opravy DPS, THT a SMT montáž a iné), komunikatívnosť, základy anglického jazyka. Ponúkame trvalý pracovný pomer s nástupom ihneď. Plat dohodou. Viac informácii na telefónnom čísle 0903/478383 alebo prostredníctvom emailu: [email protected].

- kompletné zaškolenie do IPC štandardov
- termín nástupu ihneď
- notebook, telefón
- príjemné pracovné prostredie - neformálna rodinná atmosféra
- voľnosť za zodpovednosť
- vzdelávanie
- teambuildingy
- možnosť zdokonaľovania sa v cudzom jazyku
- korektné finančné ohodnotenie zodpovedajúce funkcii

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Eletrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Realtime Technologies SK, s.r.o. sa zameriava na opravu (rework)
a modifikáciu DPS, ktoré patria v spoločnosti Realtime Technologies medzi vysoko špecializované a klientmi elektronických zariadení, prevažne pre elektrotechnický priemysel.

Venujeme sa aj školeniam v oblasti elektrotechniky (IPC a ESD).

Realtime Technologies SK, s.r.o., bola založená koncom roku 2003. Je dcérskou spoločnosťou firmy Realtime Technologies Ltd, sídliacej v írskom Dubline, renomovaného dodávateľa výrobných služieb pre elektronický priemysel.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2869845  Dátum zverejnenia: 2.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou