Obchodný zástupca v elektrotechnickom priemysle pre stredné a východné Slovensko

Realtime Technologies SK, s.r.o.

Pažítková 1, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Realtime Technologies SK, s.r.o. hľadá obchodného zástupcu pre stredné a východné Slovensko. Na Slovenskom trhu exkluzívne zastupujeme viacerých zahraničných výrobcov, ktorých produkty ponúkame firmám z elektrotechnického priemyslu.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
. zodpovednosť za predaj (plnenie stanovených plánov)
. aktívne vyhľadávanie nových potenciálnych zákazníkov
. príprava na stretnutia, stanovovanie si cieľov stretnutí
. vypracovanie cenových ponúk a ich prezentácia
. uzatváranie obchodných prípadov
. tvorba databázy zákazníkov, vypracovanie reportov
. samostatné vedenie obchodných rokovaní

Zamestnanie je na trvalý pracovný pomer. Ponúkame FIX + provízie z predaja. Nástup možný ihneď. Viac informácií po zaslaní životopisu na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Realtime Technologies SK, s.r.o. sa zameriava na opravu (rework)
a modifikáciu DPS, ktoré patria v spoločnosti Realtime Technologies medzi vysoko špecializované a klientmi elektronických zariadení, prevažne pre elektrotechnický priemysel.

Venujeme sa aj školeniam v oblasti elektrotechniky (IPC a ESD).

Realtime Technologies SK, s.r.o., bola založená koncom roku 2003. Je dcérskou spoločnosťou firmy Realtime Technologies Ltd, sídliacej v írskom Dubline, renomovaného dodávateľa výrobných služieb pre elektronický priemysel.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2420249  Dátum zverejnenia: 2.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou