Asistent / asistentka v realitnej spoločnosti

Rental Real Estate Properties s.r.o., organizačná zložka v SR

Miesto práce
okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- veľmi dobrá znalosť trhu s nehnuteľnosťami
- skúsenosti s prípravou rôznych analýz k nehnuteľnostiam
- podrobné skúmanie vlastníckych vzťahov nehnuteľností
- analýzy susedných pozemkov a nehnuteľností
- analýzy mesta
- reklama, marketing
- príprava jednotlivých nehnuteľností na predaj

Hľadáme šikovnú spoľahlivú asistentku, ktorá sa bude podieľať na príprave predaja nehnuteľností. Jedná sa o objekty priemyselného charakteru, rôzne rozsiahle nehnuteľnosti, ktoré pripravujeme na predaj. Požadujeme prax z realitnej kancelárie. Ponúkame zaujímavú prácu v mladom kolektíve. Nevyhnutná je časová flexibilita a prispôsobivosť.
Prosíme zasielať životopisy s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

- podmienkou sú skúsenosti z realitnej kancelárie
- zodpovednosť
- prispôsobivosť
- ochota pracovať
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- časová flexibilita
- aktívny vodič (podmienka)
- reprezentatívne vystupovanie

Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom.
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností.
Administratívne služby.
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2784708  Dátum zverejnenia: 21.6.2017