Realitný správca objektu

REALSVIT, a.s

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná správa priemyselných a obchodných nehnuteľností pre našu spoločnosť, vyhľadávanie a jednanie s nájomcami, AKTÍVNE PRENAJÍMANIE PRIESTOROV, uzatváranie nájomných zmlúv, dodávateľských zmlúv na služby/energie, každomesačné rozúčtovanie energií nájomcom, organizácia a zabezpečenie technických vecí, opravy na objektoch a bežná údržba – cez výber dodávateľov, kontrola kvality a priebehu realizácie stav.prác, vymáhanie pohľadávok z nájomného a za služby od nájomcov, administratívna činnosť.

Okrem pravidelného mesačného príjmu provízie podiel z výšky tržieb nájomného na objekte.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte, pokiaľ možno, spolu s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - expert
Microsoft Word - expert
Microsoft Excel - expert

Vodičský preukaz

B

Obchodná zdatnosť - skúsenosti v jednaniach a obchodné vystupovanie, skúsenosti s nájomnými zmluvami a zmluvami všeobecne.
Podmienkou je vlastná aktivita a chuť niečo dosiahnuť, obchodovať, napredovať.
Vlastná aktivita a dobré výsledky = nadštandardný príjem.
Samostatnosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť, lojalita k firme, časová flexibilita.
Vlastný automobil - preplácané služobné jazdy pre firmu.

Zameranie na správu a prenájom nehnuteľnosti.

Nová ulica 1588
900 31 Stupava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2715482   Dátum zverejnenia: 22.11.2016