Realitný maklér - komerčné nehnuteľnosti

Reality Bratislava, s. r. o.

Sibírska 1, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacprovízne hodnotenie (živnosť nie je ihneď potrebná), priemerný príjem cca 2000-3000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme realitného makléra pre oblasť komerčných nehnuteľností - zabezpečovanie prenájmu/predaja obchodných priestorov, výrobných a skladových priestorov, kancelárií.
Predpokladá sa každodenná komunikácia s biznis klientelou, nevyhnutné sú skúsenosti s aktívnou komunikáciou a rokovaniami, rovnako aj základný prehľad v realitách.

Hľadáme šikovných ľudí, ktorí majú záujem pracovať pre jednu z najväčších realitných kancelárií v Bratislave. Ľudí, ktorí chcú prácu, ktorá im ponúka možnosť uplatniť nielen svoje vedomosti, ale aj obchodný talent. Pokiaľ Vám každodenná komunikácia s ľuďmi nerobí problém, ste flexibilný a máte ambície dosiahnuť niečo viac, máte možnosť stať sa úspešným realitným maklérom.

Práca realitného makléra zahŕňa:
- rokovania s klientmi
- práca s databázou nehnuteľností
- aktívne vyhľadávanie nových nehnuteľností
- obhliadky nehnuteľností
- spolupráca s realitnými kanceláriami, úradmi
- zabezpečenie potrebnej dokumentácie k obchodu
- flexibilné riešenie obchodných prípadov

Hľadáme predovšetkým šikovných ľudí, ktorí sa vedia orientovať v obchode a medzi ľuďmi, ktorí nehľadajú len kancelársku prácu, ale sú aktívni.

- práca dynamickom prostredí realitnej spoločnosti
- teoretické a praktické zaškolenie pre nových maklérov
- možnosť dlhodobej perspektívy
- výška zárobku je priamo úmerná vašim schopnostiam a ochote zdokonaľovať sa

V prípade záujmu zašlite Váš životopis a kontakt na emailovú adresu: [email protected]

Vybraných uchádzačov budeme v krátkom čase kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- používanie vlastného auta pre prácu makléra je výhodou
- máme záujem o makléra na hlavnú pracovnú náplň, nie vedľajšiu prácu popri inej činnosti

Významná realitná spoločnosť, ktorá pôsobí na západnom Slovensku. Svoje zastúpenie má v Bratislave, Trnave, Malackách, Trenčíne a Nitre. Vo svojej ponuke má viac ako 2500 rezidenčných a komerčných nehnuteľností na predaj a prenájom.

Webstranky spoločnosti:
www.byty.ba www.reality.ba www.komercne.sk www.pozemky.ba www.priestory.ba www.kancelarie.ba www.sklady.ba www.trnava-byty.sk www.reality-malacky.sk www.reality-trencin.sk www.reality-nitra.sk www.reality-pezinok.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1987268  Dátum zverejnenia: 20.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac