Realitný maklér/ka

Reality ASTORIA, s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 10, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 3000 EUR/mesiac, v závislosti od pracovného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nehnuteľnosti na predaj, kúpu, či prenájom
- aktívne vyhľadávanie potenciálnych záujemcov o kúpu, či predaj nehnuteľnosti
- obhliadka nehnuteľnosti, následná podrobná fotodokumentácia a získanie potrebných podrobných informácii o stave nehnuteľnosti
- analýza trhu s nehnuteľnosťami
- administratívna práca so spravovaním svojho portfólia
- obhliadka nehnuteľnosti s potenciálnymi záujemcami
- tvorba databázy klientov

- riadenie svojho pracovného času
- práca v meste Vášho bydliska
- odborné zaškolenie
- nepretržitá odborná podpora a stabilné zázemie silnej spoločnosti
- odovzdanie firemného know-how, pre efektívnejší pracovný výkon
- dobré platové podmienky
- motivačné odmeňovanie formou provízií z predaja
- stabilita pozície

V prípade, ak spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku s fotografiou, na náš e-mail: [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita, samostatnosť, komunikatívnosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- dobré vyjadrovacie schopnosti
- vysoká úroveň písomného a ústneho prejavu
- snaha a vedomie potreby neustáleho vzdelávania sa
- lojalita pracovníka
- prax v danej oblasti je výhodou

Spoločnosť Reality ASTORIA, s.r.o. bola založená tímom skúsených realitných maklérov, v spolupráci s kolektívom pracovníkov z rôznych oblastí činností, ktoré s realitným trhom úzko súvisia.
Zaoberá sa kompletným servisom pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1686684  Dátum zverejnenia: 3.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 3000 EUR/mesiac, v závislosti od pracovného výkonu