Vzdálený realitný maklér

Realitní kancelář ARES

Miesto práce
Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 1800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Jednání s novými i stávajícími klienty, in-line alebo po telephone.
- Práca s databázou našich zákazníkov.
- Výber najvhodnejších možností, aby spĺňali požiadavky zákazníkov.
- Príprava návrhov nákupu / predaja / prenájmu pre našich zákazníkov.
- Záloha platby za nákup / prenájom nehnuteľnosti.
- Ppríprava pravidelných správ (hlásenie).

- Vysoká mzda. Pevná časť mzdy je 1500-1800 EUR + percentý od uskutočnených transakcií . Výplata platu raz mesačne ,alebo každý týždeň.
- Práca doma v príjemnom prostredí pre vás.
- Možnosti vzdelávania a kariérny rast.
- Možnosť rastu miezd v závislosti na počte transakcií.
- Pracovná zmluva

Pokiaľ toto voľné pracovné miesto zodpovedá vašim požiadavkám, zašlite prosím svoj životopis na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

- Skúsenosti v realitnej kancelárii je výhodou, ale nie je nutná.
- Minimálne stredoškolské vzdelanie.
- Schopnosť rýchlo a presne riešiť úlohy.
- Nezávislosť, dynamika, zameranie na úspech.
- Spoľahlivosť.

Realitná kancelária ARES je mladá a dynamická spoločnosť , ktorá poskytuje služby v oblasti realít a nehnuteľností ako sú predaj a prenájom bytov, domov, podnikateľských objektov, v mnohých krajinách sveta.
ID: 1841375  Dátum zverejnenia: 20.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 1800 EUR/mesiac