Baví ťa obchodovanie? Si aktívny v online svete? Chceš byť pánom svojho času?

Realitné centrum B10, s.r.o.

Miesto práce
okres Čadca
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Fix + Provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si odpovedal 3x ÁNO, pridaj sa k nám, bav sa prácou - využívaj čas trávený na sociálnych sieťach efektívne a predávaj reality na počkanie. Hľadáme ľudí, ktorí budú prinášať radosť z nového bývania, ktorí radi nadväzujú kontakty a chcú byť úspešní.

- maklér mesiaca získava vždy zaujímavý bonus
- bez poplatkov za školenia, marketing a office
- pravidelné porady

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- aktívne využívaný profil na sociálnych sieťach
- znalosť práce s PC
- reprezentatívne vystupovanie
- samostatnosť, komunikatívnosť a flexibilita
- cieľavedomosť a priebojnosť
- obchodné zručnosti VÝHODOU!

Realitné centrum B10, s.r.o. je ambiciózna spoločnosť, v ktorej pracuje tím profesionálov s niekoľkoročnými skúsenosťami v realitnom obchode. Poskytujeme svojim klientom komplexné realitné služby v oblasti sprostredkovania predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností vrátane kompletného právneho servisu.
ID: 3093672  Dátum zverejnenia: 7.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix + Provízie