Realitný maklér/ B10 realitné centrum - po celom Slovensku

Realitné centrum B10, s.r.o.

A. Rudnaya 26, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Námestovo, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Kežmarok, okres Poprad, okres Stará Ľubovňa, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
18.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Fix+Provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie nehnuteľností za účelom sprostredkovania kúpy, predaja alebo prenájmu nehnuteľností
- aktívne vyhľadávanie klientov a komunikácia s nimi
- tvorba ponúk nehnuteľností, vykonávanie obhliadok, fotodokumentácia nehnuteľností
- príprava podkladov pre uzatvorenie obchodu
- aktualizácia a správa portfólia nehnuteľností a databázy klientov

- PODPORA-ZÁZEMIE-PERSPEKTÍVA
- zaškolenie nových maklérov
- pravidelné porady a školenia
- bezplatný marketing a office
- motivačný odmeňovací systém
- flexibilný pracovný čas
- mobilný telefón, PC
- BONUSY pre maklérov mesiaca

V prípade záujmu o pozíciu zasielajte svoje životopisy na e-mailovú adresu: [email protected]
Do predmetu správy prosím uveďte mesto, v ktorom máte záujem pracovať.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- reprezentatívne vystupovanie
- samostatnosť, komunikatívnosť a flexibilita
- cieľavedomosť a priebojnosť
- znalosť práce s PC
- obchodné zručnosti VÝHODOU!

Realitné centrum B10, s.r.o. je ambiciózna spoločnosť, v ktorej pracuje tím profesionálov s niekoľkoročnými skúsenosťami v realitnom obchode. Poskytujeme svojim klientom komplexné realitné služby v oblasti sprostredkovania predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností vrátane kompletného právneho servisu.
ID: 3063452  Dátum zverejnenia: 16.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix+Provízie