Realitný maklér. Staň sa súčasťou B10 tímu! Zaškolíme, naučíme, podržíme!

Realitné centrum B10, s.r.o.

A. Rudnaya 26, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Námestovo, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Kežmarok, okres Poprad, okres Stará Ľubovňa, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
11.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Fix + Provízie (1000-3000€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodovanie na realitnom trhu s osobným prístupom ku klientom, ktorí potrebujú pomoc pri riešení bývania. Predmetom práce Vás ako realitného makléra bude zabezpečovať sprostredkovanie predaja alebo kúpy nehnuteľností pre klientov.Sprostredkovanie kúpy zahŕňa aktívne vyhľadávanie nehnuteľností pre potencionálnych kupujúcich, vytváranie ponúk nehnuteľností, dohadovanie obhliadok, rokovania o podmienkach vedúce k uzatvoreniu obchodu.

- mobilný telefón, počítač, motivujúci odmeňovací systém
- maklér mesiaca získava vždy zaujímavý bonus
- bez poplatkov za školenia, marketing a office
- pravidelné porady
PODPORA - ZÁZEMIE - PERSPEKTÍVA
ZAUJÍMAVÉ FINANČNÉ OHODNOTENIE (FIX na začiatku + PROVÍZIA)
VLASTNÁ ŠIROKÁ DATABÁZA KLIENTOV, KTORÝM HĽADÁME NEHNUTEĽNOSTI NA MIERU

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Realitné centrum B10, s.r.o. je ambiciózna spoločnosť, v ktorej pracuje tím profesionálov s niekoľkoročnými skúsenosťami v realitnom obchode. Poskytujeme svojim klientom komplexné realitné služby v oblasti sprostredkovania predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností vrátane kompletného právneho servisu.
ID: 3055516  Dátum zverejnenia: 24.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix + Provízie (1000-3000€)