Realitný maklér/ realitná maklérka

Realitná spoločnosť REALITY MARKET, s.r.o.

Miesto práce
Horná 65A, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Platobné podmienky budú upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vítané sú komunikatívne ženy/muži ktorí majú radi prácu s ľuďmi a radi sa učia novým veciam.
Materská dovolenka, ani starostlivosť o maloleté deti uchádzača/ uchádzačky nie sú prekážkou !!!

Náplň práce:
- sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
- komunikácia a obchodné stretnutia s klientmi
- aktívne vyhľadávania nehnuteľností na predaj a prenájom
- prezentovanie ponuky realitnej kancelárie
- aktualizácia databázy klientov

- zázemie najstaršej realitnej spoločnosti v Banskobystrickom kraji (s 24 ročnou históriou)
- bezplatné zaškolenie a podpora začínajúcich maklérov
- možnosť vedenia účtovníctva pre Vašu živnosť
- pracovné miesto, počítač, softvér a príspevok na mobil
- možnosť vysokých zárobkov z provízii realizovaných obchodov
- flexibilná pracovná doba
- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu

Ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a máte záujem pracovať pre našu spoločnosť, posielajte nám prosím svoje životopisy s fotografiou a motivačné listy na adresu: [email protected] .

Vopred ďakujeme za prejavený záujem všetkým uchádzačom. Materiály, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom č.: 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, lojálnosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, chuť učiť sa nové veci
- vodičský preukaz skupiny B , vlastné motorové vozidlo
- ovládanie práce s počítačom a internetom

Realitná spoločnosť REALITY MARKET, s.r.o. je na trhu od r. 1995 ako developerská, sprostredkovateľská a správcovská spoločnosť na trhu nehnuteľností. V súčasnosti spravujeme 18 polyfunkčných budov s viac ako 200 nájomcami. Našim cieľom je maximálne uspokojovať potreby a túžby našich zákazníkov prostredníctvom kvalitných poskytovaných služieb, efektívnych rozhodnutí a inovatívnych riešení. Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy SR.

Adresa spoločnosti:
Horná 65
974 01 Banská Bystrica
www.realitymarket.sk

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas na spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa § 19 a násl. zákona č. 18/2018 Zb. O ochrane osobných údajov a ich uchovanie v personálnej databáze tejto spoločnosti za účelom získania zamestnania pre Vašu osobu. Tento súhlas platí až do jeho odvolania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2119123  Dátum zverejnenia: 25.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platobné podmienky budú upresnené na osobnom pohovore