Manažér Call Centra

RealCall, s.r.o.

Miesto práce
Strojárska 3995/ 113, Snina 069 01, okres Snina
Termín nástupu
17.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce :
• Zodpovedá za plynulý chod prevádzky
• Riadi tím supervízorov
• Dohliada na kvalitu výkonu práce supervízorov a tímu 40 operátorov
• Koordinuje výkon tímov
• Zodpovedá za plnenie stanovených cieľov, úloh a kvality poskytovaných služieb
• Zastupuje a reprezentuje spoločnosť
• Poskytovanie informácií o službách a produktoch spoločnosti
• Navrhovanie riešení pre zákazníka k jeho spokojnosti
• Budovanie dôvery a spokojnosti u klientov

• Pracovná doba počas poracovných dní, v case 08:30 - 17:00
• Zamestnanie na trvalý pracovný pomer
• Potenciál profesionálneho rastu
• Príjemné, nadštandardné pracovné prostredie
• Mladý kolektív
• Školiaci proces
• Osobný rozvoj / tréningy
• Teambuilding

Ak máš rád výzvy, chuť učiť sa, napredovať s nami, tak si to práve TY koho hľadáme .. Pridaj sa k nám !

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Riadiace a organizačné schopnosti
• Komunikatívnosť
• Odolnosť voči stresu
• Samostatnosť, efektívita a zodpovednosť

Operačný team spoločnosti RealCall dlhodobo pôsobí v oblasti telekomunikácií so zameraním na call centrá. Poskytujeme služby v oblasti starostlivosti o zákazníkov, telemarketingu a optimalizácií firemných procesov.
Našim cieľom je spokojnosť našich klientov a hlavne ich zákazníkov, preto ponúkame na mieru šité profesionálne riešenia, ktoré pomáhame zaviesť do praxe. Spolupráca s RealCall umožňuje rast firiem a spokojnosť ich zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3168401  Dátum zverejnenia: 23.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou