Zákaznícka podpora - mailová a telefonická komunikácia so zákazníkmi

RealCall, s.r.o.

Miesto práce
Staré grunty 36, Bratislava 84104 (Mlynská dolina)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
03.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
750 € / 800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim cieľom je budovať vzťahy s novými a existujúcimi zákazníkmi súkromnej zdravotníckej siete polikliník. Sme TU pre zákazníka a pomáhame riešiť jeho požiadavky k spokojnosti.

Náplň práce :
• Telefonické poskytovanie komplexného zákazníckeho servisu.
• Poskytovanie informácií o službách a produktoch spoločnosti
• Konzultácie s ambulanciami, poliklinikami, klientským centrom.
• Navrhovanie riešenia pre zákazníka k jeho spokojnosti
• Riešenie sťažností zákazníkov
• Budovanie dôvery, spokojnosti a dobrého vzťahu so zákazníkmi
• Ponukanie služieb v oblasti zdravotníctva

• Mesačný bonus za plynulú angličtinu 50€
• Pracovná doba len počas pracovných dní
• Možnosť zamestnania na trvalý pracovný pomer
• Potenciál profesionálneho rastu
• Extra odmeny
• Príjemné pracovné prostredie
• Mladý a veselý kolektív
• Školiaci proces
• Osobný rozvoj / tréningy
• Teambuilding

Ak máš rád výzvy, chuť učiť sa, napredovať s nami, tak si to práve TY koho hľadáme .. Pridaj sa k nám ! Stači ak odpovieš na túto ponuku.
Tešime sa na teba !

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

• Máš skusenosti v styku so zákazníkmi viac ako 1 rok
• Komunikuješ spisovne v slovenskom jazyku.
• Samostatnosť, efektívita a zodpovednosť je Tvojou silnou stránkou
• Ovládaš prácu s počítačom (MS Office, Internet)
• Rád sa učís a vítaš zmeny
• Vieš pracovať na zmenovej prevádzke

Operačný team spoločnosti RealCall dlhodobo pôsobí v oblasti telekomunikácií so zameraním na call centrá. Poskytujeme služby v oblasti starostlivosti o zákazníkov, telemarketingu a optimalizácií firemných procesov.
Našim cieľom je spokojnosť našich klinetov a hlavne ich zázakníkov, preto ponúkame na mieru šité profesionálne riešenia, ktoré pomáhame zaviesť do praxe. Spolupráca s RealCall umožňuje rast firiem a spokojnosť ich zákazníkov.
Prinášame najvyššiu kvalitu a efektivitu v oblasti call-centrových služieb, spojením technologickej špičky v oblasti Call Centier dodávanou spol. ALCASYS a dlhoročnými prevádzkovými skúsenosťami s riadením oddelení zákazníckej starostlovosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Staré grunty 36
84104 Bratislava
ID: 2138291   Dátum zverejnenia: 19.9.2016