Profesionálna Lash stylistka

Ready or Not s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 19, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aplikácia 3D mihalníc, aplikácia Volume mihalníc,
farbenie mihalníc, farbenie a úprava obočia,
aplikácia Lash lift.
Konzultácie s klientkami.

Práca so skúsenými Lash stylistkami a školiteľkami, bezplatné doškolenie, flexibilná pracovná doba, práca v príjemnom prostredí, zaujímavé finančné ohodnotenie.

Svoje životopisy spolu s fotkami Vašich prác - PODMIENKA! posielajte prostredníctvom emailu na: [email protected]
Vybrané uchádzačky budú pozvané na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

precíznosť, zodpovednosť, samostatnosť, chuť na sebe pracovať a napredovať, časová flexibilita, kozmetické vzdelanie výhodou

No.1 Lash Bar - prvý špecializovaný salón a zároveň školiace stredisko na predlžovanie a zahusťovanie mihalníc.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2552451  Dátum zverejnenia: 9.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou