Skladník do e-shopu s nábytkom v BA v Podunajských biskupiciach

REACTION s.r.o.

Miesto práce
Podunajská ul., Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
888 - 1150

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého a pracovitého človeka do skladu v Bratislave v Podunajských Biskupiciach na TPP alebo živnosť. Hlavnou náplnou práce:

- príjem tovaru (vykladanie, vybalenie, kontrola podľa prepravného listu)
- výdaj tovaru (balenie, prípravu tovaru na expedíciu alebo osobný odber, nahodenie adries do adresára pre DPD alebo Toptrans, samostatné expedovanie tovaru)
- výpomoc internému vodičovi - kuriérovi s tovarom
- občasné vyzdvihnutie tovaru u dodávateľov v rámci Bratislavy
- vykonávanie priebežných a celoročných inventúr
- príjem, spracovanie a vyriešenie reklamácii so zákazníkmi v zákonom stanovenej lehote a v zákonných podmienkach v plnom rozsahu
- pomocné práce podľa nariadeného, podľa potreby
- celý sklad na starosti - zodpovednosť za celý sklad (vedúci skladu)

Mzda pre TPP: prvé dva mesiace 888,00 eur brutto, tretí mesiac 950eur brutto a po zaškolení sa + spokojnosti možnosť zvýšenia.

Životopisy prosíme posielať EMAILOM na adresu spoločnosti: [email protected] . Iba VHODNÍ kandidáti budú kontaktovaní, ostatným ďakujeme za zaslanie svojho životopisu. Ďakujeme za porozumenie.

Jednosmenná prevádzka: od 9:00 do 17:00 hod od pondelka do piatku. Nejedná sa o prácu na smeny.

Miesto výkonu práce: Bratislava - Podunajské Biskupice
Malý, mladý kolektív
Zamestnanecké zľavy na tovar
1x ročne príspevok na pracovnú obuv a oblečenie
Stravné lístky v hodnote 4,50eur/ks (neplatí pre živnostníka)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, doprava, distribúcia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme čistý register trestov (ktorý bude treba dokladovať do dvoch týždnov od nástupu), bezúhonnosť, samostatnosť a zmysel pre poriadok a čistotu.

Predaj nábytku a doplnkov (e-shop)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3078895  Dátum zverejnenia: 6.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 888 - 1150