Sales Consultant

Oxata Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených obchodníkov, ktorí dokážu byť zároveň skvelými konzultantmi pre svojich klientov, neboja sa výzvy a sú odhodlaní vybudovať si vlastné portfólio, za pomoci našich profesionálov, ktorí majú za sebou skúsenosti z najznámejších svetových firiem v on-line marketingu.
Využite jedinečnú príležitosť, kedy môžete predávať špičkové riešenie a stať sa tak súčasťou úspešnej spoločnosti.

Náplň práce:

• Aktivné vyhľadávanie a akvizícia nových klientov.
• Budovanie a udržovanie dobrých vzťahov s klientmi, poskytovanie profesionálnych konzultácií.
• Prezentácia spoločnosti, jej produktov a služieb u potenciálnych klientov.
• Príprava cenových ponúk a zmlúv.
• Vedenie obchodných stretnutí.

Ponúkame:

• Motivačné ohodnotenie zamerané na výsledky.
• Možnosť profesionálneho rastu v rámci úspešnej medzinárodnej spoločnosti.
• Komplexný tréning a ďalšie školenia.
• Služobné auto, notebook a mobil aj pre súkromné účely.
• Príjemné pracovné prostredie v priateľskom kolektíve.
• Stravenky, sick days a teambuildingové akcie
• Zmluva na HPP

Radi by sme Vás uistili, že Vaše osobné materiály budú starostlivo preštudované a ak Vami uvedené údaje budú zodpovedať požiadavkám našej spoločnosti na Vami požadovanú, prípadne inú pozíciu z aktuálnej ponuky, pozveme Vás najneskôr do dvoch týždňov na výberové konanie.

Ak pozvanie vo vyššie uvedenom termíne nedostanete, znamená to, že sme pre Vás bohužiaľ nenašli v našej spoločnosti možnosť zodpovedajúceho uplatnenie v rámci aktuálnej ponuky voľných pozícií.

Ak nám neoznámite inak, ponecháme Vaše osobné materiály v našej databáze po dobu ďalších šiestich týždňov, pre prípad vzniku voľnej pracovnej pozície zodpovedajúcej Vašej kvalifikácii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Požadujeme:

• Skúsenosti s predajom
• Obchodného ducha, cieľavedomosť a motiváciu na dosiahnutie výsledkov.
• Schopnosť pochopenia potrieb klienta.
• Výborné komunikačné a organizačné schopnosti.
• Chuť učiť sa novým veciam a túžbu stať sa úspešným.
• Vysoké pracovné nasadenie.

O spoločnosti

Cieľom spoločnosti ReachLocal je pomáhať malým a stredným firmám získať viac zákazníkov prostredníctvom internetu. Reachlocal ponúka online marketingové riešenia, ktoré prinášajú reálnu obchodnú hodnotu pre klientov, nielen kliky. Služby spoločnosti ReachLocal sú založené na kombinácii patentovanej technologickej platformy a širokej siete konzultantov internetového marketingu, pokrývajúcich celú Slovenskú republiku.

Spoločnosť s centrálou vo Woodland Hills v USA má momentálne viac než 70 pobočiek na 5 kontinentoch, je celosvetovým držiteľom certifikátu Google AdWords SMB Partner. Od júla 2012 pôsobí aj na Slovensku. Slovenská pobočka je súčasťou stredo a východoeurópskej skupiny ReachLocal CEE.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1345461  Dátum zverejnenia: 7.7.2014