Realitný maklér/maklérka - Pridaj sa k nám, a nakopni svoju kariéru!

RIS Finance

Miesto práce
Národná 5, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
odmena až do výšky 70% z provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rokovania s klientmi
- práca s databázou nehnuteľností
- aktívne vyhľadávanie nových nehnuteľností
- obhliadky nehnuteľností
- spolupráca s realitnými kanceláriami, úradmi
- zabezpečenie potrebnej dokumentácie k obchodu
- flexibilné riešenie obchodných prípadov
- osobný marketing a marketing nehnuteľností
- aktívne riadenie portfólia nehnuteľností
- monitorovanie vývoja trhu nehnuteľnosti

Toto všetko Vás vieme v RE/MAX Vision naučiť, avšak túžbu po voľnosti, osobnom raste, či nových vedomostiach, radosť z práce s ľudmi, komunikatívnosť či samostatnosť musíte mať v sebe :)

- motivačný odmeňovací systém do 70% výšky pre makléra
- žiadne mesačné poplatky
- bezkonkurenčné služby pri budovaní vášho biznisu na lokálnej, regionálnej a národnej úrovni
- know – how od špičkových realitných odborníkov z celého sveta budované viac ako 40 rokov
- spoluprácu so silnou značkou, ktoré je známa dobrou povesťou a dôveryhodnosťou
- kompletné zaškolenie, maximálna podpora a ďalšie zaujímavé odborné školenia
- moderne vybavené kancelárske priestory
- intenzívnu referenčnú spoluprácu s partnerskými maklérmi
- možnosť zúčastňovať sa spoločenských akcií, ktoré sú organizované na celosvetovej úrovni, ide o zážitky, ktoré vám zaručene zostanú v mysli navždy
- samostatnosť a možnosť kreativity
- pružný pracovný čas

- mnohé ďalšie benefity sa dozviete na osobnom pohovore

Ak ste sa rozhodli podnikať pre seba, ale nie sami, pošlite nám Váš životopis nižšie uvedený e-mail. Uchadzáčov budeme následne telefonicky kontaktovať s cieľom dohodnúť si osobné stretnutie. Každému záujemcovi vopred veľmi pekne ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o realitný trh
- obchodný duch
- pracovitosť, samostatnosť a komunikatívnosť
- príjemné a profesionálne vystupovanie
- serióznosť, presnosť, zodpovednosť
- lojalita
- túžba po vedomostiach a úspechu
- vytrvalosť a schopnosť dotiahnúť veci do úspešného konca
ID: 2530958  Dátum zverejnenia: 3.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: odmena až do výšky 70% z provízie