Realitný maklér/maklérka AUREAL - 9 rokov

ET NIP s.r.o.

Drieňová 27, 821 08 Bratislava, Bratislava, okres Malacky, okres Senec
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
provízny, maklér s praxou podľa dohody na pohovore, mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v realitách je zaujímavá a dynamická s možnosťou vysokého príjmu. V realitách má šancu uspieť každý kto je aktívny, kreatívny, čestný, vie sa prezentovať, vie pracovať a komunikovať s ľuďmi.

PRÁCA NA ŽIVNOSŤ.

Vyhľadávanie nehnuteľností a ich nábor - predaj/prenájom
Obhliadky
Prezentácia kupujúcim
Vytvorenie databázy a práca s ňou.

* ponúkame zdarma úvodné profesinálne zaškolenie pre maklérov bez praxe
* následný osobný koučing, cieľ - maximálne zvýšiť príjem a efektivitu makléra makléra
* žiadne vstupné poplatky
* zabehnutý kolektív, ktorý vám pomôže rozbehnúť vášu úspešnú kariéru makléra
* úvodné obhliadky ansolvujete vždy so skúseným maklérom
* budovanie vlastného tímu
* maximálne provízie - máte možnosť ovplyvniť svoju odmenu
* vzdelávací systém
* vybudovaný interný systém: klient - maklér - kancelária - notár - kataster
* spoločnosť s menom, zázemím, históriou a v neposlednom rade s víziou do budúcnosti.

Viac na pohovore

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu, svoje životopisy posielajte priamo na adresu : [email protected].

http:aurealba.sk

Prípadne termín pohovoru dojednať na tel. č.:
T-Mobile - 0911 390 050

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v spoločnosti AUREAL.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

aj bez praxe

* chuť pracovať, byť kreatívny, zarábať
* ambície
* príjemný a profesionálne vystupovanie
* 25 a viac
* vytrvalosť
* komunikatívnosť, flexibilitu, húževnatosť
* znalosť práce na PC a internete

AK NEMÁTE PRAX NEVADÍ, MY VÁS ZAŠKOLÍME !!!

ET NIP s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2006

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1753490  Dátum zverejnenia: 8.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: provízny, maklér s praxou podľa dohody na pohovore, mesačne