Vedúci smeny

RDB s.r.o.

Miesto práce
Budulovská 29, 04501 Moldava nad Bodvou, Košický kraj
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
Zodpovedajúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci smeny je súčasťou osádky výrobno-technologickej prevádzky na spracovanie odpadových plastov. Podstatnou časťou náplne jeho práce je zabezpečenie bezproblémového a plynulého chodu výroby. Od úspešného kandidáta očakávame zvládnutie nasledovných činnosti:

- ovládanie výrobného zariadenia na spracovanie odpadových plastov
- riadenie, nastavovanie a kontrola technologických parametrov výroby
- organizovanie práce a zodpovednosť za podriadených zamestnancov v rámci svojej smeny
- aktívna účasť na riadení a realizovaní údržby
- zaškoľovanie a dohľad nad novými zamestnancami
- vedenie výrobnej, skladovej a personálnej agendy
- ochota pracovať na smeny v nepretržitej prevádzke
- ochota pracovať v bezprostrednom kontakte s odpadovým plastovým materiálom

Od úspešného kandidáta neočakávame, že našu technológiu už pozná. Nemusí s ňou mať ani žiadne doterajšie skúsenosti. Očakávame však, že úspešný kandidát bude schopný v krátkom čase danú technológiu pochopiť a naučiť sa ju efektívne a bezpečne ovládať.
Vybratý uchádzač v prvých 2-3 mesiacoch prejde všetkými nižšími výrobnými pozíciami a intenzívnym školením priamo vo výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, chemické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci a chápať súvislosti
- samostatnosť a zodpovednosť
- technické a analytické myslenie
- znalosť práce s výpočtovou technikou
- dobré organizačné schopnosti, schopnosť riadiť ľudí
- schopnosť pracovať pod tlakom, zvládanie stresových situácií

Spoločnosť sa zaoberá nákupom odpadových plastov, ich spracovaním a následným predajom výstupného produktu, ktorý je na báze minerálnych olejov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2052224  Dátum zverejnenia: 18.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zodpovedajúce platové ohodnotenie