Administratívny pracovník pre skladové hospodárstvo

RCL s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nová predajňa INTERSPORT v Bratislave na Zlatých pieskoch hľadá administratívneho pracovníka pre skladové hospodárstvo:

- Administratívny pracovník pre skladové hospodárstvo zaujíma pozíciu medzi vedením predajne a personálom predajne INTERSPORT.
- Organizuje spoluprácu a súčinnosť zamestnancov pri príjme tovaru a jeho ďalšej príprave na samotný predaj.
- Je zodpovedný za príjem zásielok od dodávateľov a spracovanie kompletnej administratívy s tým súvisiacej (dodacie listy, faktúry...).
- Pracuje s hospodárskym software, rieši nezrovnalosti v dodávkach tovaru.
- Má na starosti evidenciu a spracovnie reklamovaného tovaru.

- práca pre silnú, stabilnú spoločnosť
- možnosť kariérneho rastu
- práca v dobrom kolektíve mladých ľudí
- zaujímavé platové podmienky

Uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria prosíme o zaslanie životopisu a motivačnáho listu na [email protected]. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať za účelom osobného stretnutia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

INTERSPORT je medzinárodná spoločnosť zaujímajúca popredné postavenie na trhu so športovými potrebami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

skladové hospodárstvo

Spoločnosť RCL s.r.o. poskytuje vedenie účtovníctva a poradenstvo v oblasti maloobchodu od roku 2004.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 697639  Dátum zverejnenia: 9.6.2010