Intersport - športový poradca/predavač-pokladník

RCL s.r.o.

Miesto práce
okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
Fixná mzda + bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

INTERSPORT - hľadá milých kolegov, ktorí by svoj záujem o šport a športový tovar radi využili v starostlivosti o zákazníka.
Náplň práce:
- Poradenstvo pri predaji športového tovaru a príslušentva
- Starostlivosť o zverené oddelenie predajne
- Montáž a servis zimného, letného a celoročného hardware tovaru (lyže, snowboardy, bežky; bicykle, inline korčule; fitnes stroje ...)
- Starostlivosť o poriadok a čistotu na predajni
- Príjem tovaru a jeho príprava na predaj

- atraktívne platové podmienky
- možnosť kariérneho rastu
- práca pre stabilnú, úspešnú spoločnosť
- účasť na spoločenských a športových akciách
- práca s kvalitným tovarom
- možnosť ďalšieho vzdelávania sa

Zašlite nám prosím Váš životopis a ak budete spĺňať požadované kritéria budeme Vás kontaktovať za účelom osobného stretnutia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Intersport je jednou z najväčších a najúspešnejších organizácii športových obchodov na svete. Predajne športových potrieb Intersport majú na Slovenskom trhu už niekoľko rokov silné postavenie a to vďaka dobrej organizácii obchodov, kvalitnému tovaru a v neposlednom rade vďaka kompetentnému personálu na všetkých pozíciách.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- športový typ
- záujem o šport a športový tovar
- znalosti a praktické skúsenosti so servisom bicyklov, lyží, inline a pod. sú výhodou
- komunikatívnosť, pozitívny vzťah k ľuďom
- chuť ďalej sa učiť a vzdelávať sa
- schopnosť získavať a ďalej poskytovať informácie
- ochota pracovať cez víkendy a sviatky
- výhodou je prax v oblasti predaja (športových potrieb),
znalosť športového tovaru a materiálov, technická zručnosť.

Spoločnosť RCL s.r.o. poskytuje vedenie účtovníctva a poradenstvo v oblasti maloobchodu od roku 2004.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1766196  Dátum zverejnenia: 22.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fixná mzda + bonusový systém