Asistent predaja RC modelov

RC hračky s. r. o.

Karpatské námestie 10/A, Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.11.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladáme komunikatívnych ludí na post predajca RC modelov do moderných kioskových prevádzok. Pracovná doba od 9:00 do 21:00, možnosť dohodnúť si lubovolný pracovný čas. Nutnosť naučiť sa ovládať všetky hračky na dialkové ovládanie (vrtulník, tank, kvadrokoptéra). Fixný plat 30 - 35eur den (závisí od snahy v práci), možnosť vyplácať každý deň + PRÉMIE z predaja, v decembri je priemerný plat viac ako 50eur/deň.

Práca je aktuálna od 1.11 v Bratislave a od 20.11 v Nitre a Banskej Bystrici. Predajne sa nachádzajú v OC Central Bratislava, OC Mlyny Nitra, Europa SC v Banskej Bystrici a Tesco Lamač Bratislava.

Nutnosť poslať životopis a fotografiu + odporučam poslať stručný motivačný list, prečo ste práve vy ten správny na túto pozíciu, prečo chcete túto prácu, prečo je pre vás zaujímavá....?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Spoloťnosť sa zaoberá maloobchodným predajom RC modelov

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2308129  Dátum zverejnenia: 29.10.2015