B - Vodič dodávky

RAZ-DVA, s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
mzda za mesiac môže dosiahnuť 900-950e podla pracovneho času, podľa nového zákona 2,759/hod alebo dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontaktovať emailom !!! Ozveme sa my. Práca na plný TPP, ale aj s 1/4 úväzkom, na dohodu či živnosť.
Rozvoz všetkých druhov tovaru okrem nebezpečného, živých zvierat, ľudí a pod. Najčastejšie stavebný materiál, stavebný odpad, rezivo, nábytok po Košiciach a blízkom okolí. Práca na dodávke typu B, je fyzicky náročná, vyžadujeme nakladanie/vykladanie, vynášky, sťahovania čiže fyzická zdatnosť a ochota pracovať je NUTNÁ.

Plat môže byť aj vecou dohody.

Vozidla v skvelom stave jednoduchá možnosť dohodnúť si voľno. Odvody hradíme my.

Fyzicky trochu namáhavá, zaujímavá práca, jazdia sa rôzne trasy, každý deň iné rozvozy práca určite nieje monotónna. Výšku zisku si ovplyvňuje vodič sám svojou komunikatívnosťou a šikovnosťou. Sprepitné vodičové. V priemere je plat 3,5€-4€/hodina práce + na každý odpracovaný deň 1,2€ na mobil. Cca 20-24 pracovných dní v mesiaci = 24-28,8€ / mesiac na mobil. Tým si zaplatíte paušál a máte zadarmo telefonovanie aj pracovne aj súkromne. Pracovná doba variabilná od 6-7-8 ráno do 16-18 poobede. Každý deň je vodič doma, nejazdia sa dlhé trasy, zahraničie, týždňovky či turnusy. Objektívna zodpovednosť za tovar a auto. Práca na 1/4 TPP alebo dohodu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ochota fyzický pracovať, rozumne jednať a bezpečne riadiť MV

Vodičský preukaz

B

Ochota pomáhať zákazníkovi pri nakládke a vykládke - fyzická práca
Rozumná, slušná a triezvo priateľská komunikácia s zákazníkom.
HLAVNE !!!
Bezpečná jazda, kľudné riadenie MV, premýšľanie pri práci, uvedomovanie si činov, rizík a ich následkov, zodpovednosť za svoje činy. Hmotná zodpovednosť.

Autodoprava, Sťahovanie, Odvoz odpadu

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1850539  Dátum zverejnenia: 1.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda za mesiac môže dosiahnuť 900-950e podla pracovneho času, podľa nového zákona 2,759/hod alebo dohoda