B - Vodič dodávky / C - Sklápač s HR

RAZ-DVA, s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda, Košický kraj, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
650 - 950 EUR/mesiac, Udávaný plat v čistom, po zdanení a odvodoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prosíme kontaktovať emailom, alebo prostredníctvom SMS. Ozveme sa.
Rozvoz stavebného materiálu, stavebného odpadu, nábytku a reziva po Košiciach a blízkom okolí buď to na B - dodávke alebo C - nákladnom vozidle. Práca na dodávke typ B je fyzicky náročná, nakladanie/vykladanie, vynášky, sťahovania.

Pri autách s hydraulickou rukou, výkladka takmer vždy rukou + sklápanie štrku.

Vozidla v skvelom stave, možnosť dohodnúť voľno, korektné a rozumné jednanie. V priemere je plat 3,5€-4€/hod na B - dodávku. Na C - nakladne auto je priemerny plat 4,5€-5€/ hod. B - Dodávka na dohodu o pracovnej činnosti a C - nákladné auto s rukou na TPP.

Fyzicky trochu namáhavá, zaujímavá práca, jazdia sa rôzne trasy, každý deň iné rozvozy práca určite nieje monotónna, výšku zisku si ovplyvňuje vodič sám svojou komunikatívnosťou a šikovnosťou. Sprepitné vodičove. V priemere je plat 3,5€-4€/hodina na B - dodávku a 4,5€-5€ na C - auto s rukou. + na každý odpracovaný deň 1,2€ na mobil. Pracovná doba variabilná od 7-8ráno do 16-18 poobede. Každý deň je vodič doma, nejazdia sa dlhé trasy ani zahraničie. Objektívna zodpovednosť za tovar a auto. Na TPP, stravné lístky 3,5€.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ochota fyzický pracovať, rozumne jednať a bezpečne riadiť MV

Vodičský preukaz

B, C

Ochota pomáhať zákazníkovy pri nákladke a výkladke - fyzická práca
Rozumná, slušná a triezvo priateľská komunikácia s zákazníkom
HLAVNE !!! Bezpečná jazda, kľudné riadenie MV, premýšľanie pri práci, uvedomovanie si činov, rizík a ich následkov, zodpovednosť za svoje činy. Hmotná zodpovednosť. Na prácu s rukou je možné zaučenie.

Autodoprava, Sťahovanie, Odvoz odpadu

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Myslavská 13
04016 Košice

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1850539   Dátum zverejnenia: 20.9.2016