Obchodník, predajca

RAYPATH ecoclean, a.s.

Hattalova 12/A, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
700 - 1 600 EUR/mesiac, provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí, ktorí chcú zmeniť životný štýl a nechcú zostať divákmi na ulici!

Radi komunikujete s ľuďmi, potenciálnymi klientmi?
Pôsobíte dôveryhodne a viete vzbudiť záujem iných ľudí?
Máte skúsenosti s priamym predajom tovaru?
Baví Vás obchodovanie?
Chcete byť vždy úspešný v tom, čo robíte?
Uprednostňujete „zdravý sedliacky rozum“ pred komplikovanými a zdĺhavými riešeniami?
Máte ambíciu stať sa obchodným riaditeľom?

Ak ste na vyššie uvedené otázky odpovedali áno, tak potom hľadáme možno práve Vás.

• Zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami na trhu
• Obchodná činnosť s produktami špičkovej kvality vo svojej kategórii
• Odborný rozvoj a sebarealizácia, skutočná možnosť kariérneho postupu na pozíciu obchodného riaditeľa
• Priateľský a partnerský prístup nadriadených
• Nadštandardné finančné ohodnotenie vrátane provízií z predaja
• Práca vo vlastnom regióne
• Kvalitný systém bezplatných školení

Ak máte o túto pozíciu záujem a spĺňate požadované kritériá, neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Ďakujeme.

Spoločnosť za účelom výberového konania bude kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky obsadzovanej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

• Aktívna osobnosť s obchodným duchom a orientáciou na výsledky, pozitívnym prístupom a zdravým sebavedomím,
• Veľmi dobré komunikačné zručnosti, príjemné a reprezentatívne správanie,
• Časová flexibilita chuť pracovať,
• Lojalita,
• Ambicióznosť, cieľavedomosť, samostatnosť,
• Skúsenosti s výsledkami v oblasti priameho predaja sú veľkou výhodou,
• Vodičský preukaz skupiny B, vlastný osobný automobil,
• Prístup k internetu, užívateľská znalosť PC a MS Office.

Spoločnosť RAYPATH ecoclean pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov v oblasti ekologického čistenia najmä domácností. V duchu hesla „Ekológia zajtrajška“ ponúka svojim klientom overený ekologický čistiaci systém určený k dôkladnému čisteniu domácnosti, s použitím iba čistej vody bez potreby akýchkoľvek chemických prostriedkov.
Tisíce spokojných klientov v priebehu viac ako dvadsiatich rokov histórie firmy na Slovensku sú dôkazom kvality medzinárodnej značky RAYPATH, ktorá v minulom roku získala prestížne enviromentálne ocenenie priamo v sídle Európskej Únie v Bruseli „Prix belge l’Energie et de l’Environnement“ – Belgická cena energetiky a životného prostredia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RAYPATH ecoclean, a. s.
Hattalova 12/A
83103 Bratislava
ID: 2755860   Dátum zverejnenia: 7.10.2016