Špecialista klientského centra v Senci - Radi pomáhate klientom pri riešení ich požiadaviek? Máme prácu práve pre Vás na oddelení klientského servisu.

RAYPATH ecoclean, a.s.

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
ihneď podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Správa objednávok zákazníkov spoločnosti
- Telefonická komunikácia s klientmi
- Pro aktívny a pro zákaznícky prístup pri poskytovaní informácií o produktoch spoločnosti
- Budovanie pozitívneho vzťahu s klientom
- Spracovanie zákazníckych údajov, administratívna práca

- Príjemný kolektív v príjemnom a modernom prostredí
- Výhodné platové podmienky
- Individuálne vzdelávacie programy
- Ponúkame systém benefitov pre zamestnanca, pobyty v slovenskej hotelovej sieti TRINITY hotels

Spoločnosť za účelom výberového konania bude kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky obsadzovanej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

- Výborné komunikačné zručnosti, schopnosť efektívnej telefonickej komunikácie
- Zodpovednosť
- Flexibilita
- Asertívne správanie
- Príjemné vystupovanie a prejav

Obchodná spoločnosť RAYPATH ecoclean, a.s. za 28 rokov na slovenskom trhu priniesla viac ako 200 000 domácnostiam jedinečnú techniku čistenia bez chémie. Máme ako jediný v tejto oblasti 4 ročnú záruku. V priemere každá druhá domácnosť sa rozhodne používať naše produkty. Našu techniku neustále inovujeme o čom svedčia aj medzinárodné ocenenia ... www.raypathecoclean.sk .
Tento revolučný spôsob čistenia je prevenciou pred vznikom alergií, zároveň potláča alergické a astmatické prejavy. V duchu hesla „Ekológia zajtrajška“ ponúka svojim klientom overený ekologický čistiaci systém určený k dôkladnému čisteniu domácnosti, s použitím iba čistej vody bez potreby akýchkoľvek chemických prostriedkov.
Tisíce spokojných klientov na Slovensku sú dôkazom kvality medzinárodnej značky RAYPATH, ktorá získala prestížne enviromentálne ocenenie priamo v sídle Európskej Únie v Bruseli „Prix belge l’Energie et de l’Environnement“ – Belgická cena energetiky a životného prostredia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2697036  Dátum zverejnenia: 19.8.2016