Produktový asistent/ka

Ravita, s.r.o.

Miesto práce
Budovateľská 63, okres Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
- Ponúkaný plat (brutto): základný plat + bonusy podľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-návrh a výber nových produktov
-tvorba, kontrola etikiet a obalov (texty na etikete: názov, zloženie,
výživové hodnoty atď. podľa legislatívy, sledovanie aktuálnych zákonov
a nariadení EÚ v oblasti potravinárstva / potravinársky kódex/
zodpovednosť za informačné spracovanie)
-kontrola kvality tovaru
-príprava informačných materiálov k novým, ako aj už
zaradeným/existujúcim produktom
-komunikácia so zákazníkmi, odberateľmi, laboratóriami, vedúcimi
pracovníkmi maloobchodov v rámci kvality, použitia produktov
-účasť na potravinárskych veľtrhoch a eventoch zameraných na
propagáciu jedla a varenia
-úzka komunikácia s výrobou a obchodníkmi spoločnosti

Prax , alebo skúsenosti z oblasti potravinárstva, chémie a zdravej výživy.
Výhodou je znalosť nemeckého, alebo iného svetového jazyka.
Znalosť zákonov v potravinárstve.

Ak spĺňate uvedené znalosti , v prípade Vášho záujmu nám pošlite elektronicky cez : POSLAŤ
SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS:
Tieto Prílohy:
1. Žiadosť o prijatie na danú pozíciu
2. Životopis – s presnou adresou bydliska – kontaktné údaje ­ podrobný prehľad praxe so stručným popisom práce ­ možný nástup do práce
3. Fotografiu

Následne po prvom pohovore požadujeme:
Odporúčanie z predošlých zamestnaní s tel . kontaktom k overeniu.
V prípade, že nepošlete niektorú z príloh, nebudete zaradený do výberového konania.
Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, z časových dôvodov si však vyhradzujeme
právo odpovedať len uchádzačom, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujem za pochopenie. Tešíme sa na Vás :-).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo, chémia, zdravá výživa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Rád/a sa stravuješ zdravo a varíš aj zdravé dobrôtky.
Vieš komunikovať v akejkoľvek forme, nie len virtuálne ale aj osobne na veľtrhoch.
Si samostatný/á.
Si schopný/á hľadať, realizovať a dokončiť vlastné projekty.
Si ochotný/á učiť sa nové veci.
Ak zdieľaš podobné nadšenie pre zdravý životný štýl ako my a máš rád/rada tímovú prácu, tak si to práve ty koho hľadáme.

Stabilná spoločnosť s pôsobením v oblasti výroby a distribúcie potravinových produktov s hlavným zameraním na zdravý životný štýl.
Sme nadšenci pre zdravú výživu. Práca je pre nás vášeň, ktorá nás ťahá k výzvam.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2283635  Dátum zverejnenia: 9.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - Ponúkaný plat (brutto): základný plat + bonusy podľa