Účtovník, ekonóm

Ravita, s.r.o.

Miesto práce
Budovateľská 63, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat + odmeny podľa výsledkov firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletne vedenie účtovníctva a mzdového účtovníctva
- spracovanie a odosielanie mesačných/štvrťročných DPH, KV a SV
- prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov, spracovanie miezd, zasielanie mesačných výkazov, ročné zúčtovanie dane...
- vedenie účtovných kníh, účtovanie všetkých dokladov
- komplexné spracovanie ročnej závierky, daňového priznania
- spracovávanie a účtovanie cestovných príkazov
- evidencia a účtovanie výroby
- komunikácia s bankovými, daňovými a inými finančnými inštitúciami, vykonávanie bankových prevodov
- zodpovednosť za pridelené účtovné a finančné aktivity
- zasielanie výkazov Intrastat, odpady
- Iné úlohy, podľa potrieb spoločnosti

Hľadáme ďalších kolegov, ktorí zdieľajú podobné nadšenie pre zdravý životný štýl so schopnosťou pre tímovú prácu.
Ponúkame Vám zaujímavú pracovnú výzvu s možnosťou sebarealizácie a uplatnenia Vašich odborných znalostí a skúseností.
Ak ste sa našli v tejto pracovnej pozícii, spĺňate potrebné požiadavky, chcete pracovať v mladom kolektíve a naučiť sa aj niečo o zdravej strave, neváhajte nás kontaktovať.
Pošlite nám elektronicky cez : POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS:
Tieto Prílohy:
1. Žiadosť o prijatie na danú pozíciu
2. Životopis – s presnou adresou bydliska – kontaktné údaje - podrobný prehľad praxe so stručným popisom práce – uveďte aj možný nástup do práce
3. Fotografiu

Tešíme sa na Vás
Team Ravita :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Použivaný softvér:
Ekonomický systém ESYS
Skladový program Magic Runtime
Mzdový program Kros- Olymp

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Zodpovednosť, lojálnosť, samostatnosť, ústretovosť, flexibilita...
Pozitívne myslenie, Snaha o neustály osobný rozvoj
Dodržiavanie stanovených pravidiel pre tímovú prácu a snaha prichádzať s nápadmi na zlepšenie, záľuba v číslach/matematike.
Znalosť daňovej , účtovnej a mzdovej legislatívy.
Skúsenosť s výrobou je výhoda
Jedná sa o psychicky náročnú prácu na zvládanie stresu aj z hľadiska zodpovednosti za zverenú prácu. Žiadame preto, aby sa o miesto uchádzali iba kandidáti so skúsenosťami v danom odbore.

Stabilná spoločnosť s pôsobením v oblasti výroby a distribúcie potravinových produktov s hlavným zameraním na zdravý životný štýl.
Sme nadšenci pre zdravú výživu. Práca je pre nás vášeň, ktorá nás ťahá k výzvam.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2099482  Dátum zverejnenia: 1.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat + odmeny podľa výsledkov firmy