Vodič - zásobovač

Ravita, s.r.o.

Miesto práce
080 01 Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Základ + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou náplňou práce na tejto pozícii bude:
- manipulácia s tovarom v sklade a jeho príprava podľa dodacích listov a svojho rozvozného plánu
- nakladanie a vykladanie tovaru z auta, jeho kontrola / zodpovednosť vodiča /
- vykladanie a nakladanie si vodič zabezpečuje sám ručne popr. s VZV
- preberanie dokumentov
- práca s hotovosťou
- rozvoz tovaru s prideleným autom / momentálne do 3,5t / podľa rozvoz. plánu po SR.
- udržiavanie čistoty a poriadku v automobile

pracovný čas:
- zvyčajne utorok - piatok na cestách mimo bydliska Prešov.
- Ubytovanie je zabezpečené podľa rozvoz. plánu na pobočke Západné SK.
- Podľa potreby v týždni cesta mimo SR. Cesta do HU,A,CZ, alebo PL.
Zodpovednosť vodiča za zverený majetok firmy a tovar.

Ak spĺňate potrebnú prax a predpoklady, v prípade Vášho záujmu nám pošlite elektronicky cez : POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS:
Tieto Prílohy:
1. Žiadosť o prijatie na danú pozíciu
2. Životopis – s presnou adresou bydliska – kontaktné údaje - podrobný prehľad praxe so stručným popisom práce - možný nástup do práce
3. Fotografiu

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, z časových dôvodov si však vyhradzujeme právo odpovedať len uchádzačom, ktorí spĺňajú naše požiadavky a pošlú nám všetky požadované prílohy. Ďakujem za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Pre túto pozíciu hľadáme zodpovedného kolegu, ktorý má :
- veľmi dobré orientačné schopnosti,
- samostatnosť,
- rýchlosť a priebojnosť,
- manuálnu zručnosť a fyzickú zdatnosť
- technickú zručnosť
- prax ako vodič min. 2 roky po SR,
- prax s rýchloobratkovým tovarom / potraviny /
- prax s vysokozdvižným vozíkom. / platné oprávnenie na VZV /
- prax v skladovom hospodárstve - práca s dodacími listami, kontrola preberaného tovaru,
zodpovednosť,
- občiansku a dopravnú bezúhonnosť, preukázaná výpisom z registra trestov
- ochotu podľa potreby pracovať nadčas
- je časovo flexibilný

Hľadáme kolegu, ktorý rád šoféruje, baví ho byť stále na inom mieste a je v neustálom pohybe.

Nutné požiadavky:
- Bydlisko uchádzača Prešov a okolie do 10km je výhodou
- zdravotný preukaz na prácu s potravinami,
- osvedčenie na vykonávanie epidemiologicky závažnej činnosti v potravinárstve - školenie môže absolvovať aj po uplynutí skúšobnej doby,

Hľadáme kolegu, ktorý zdieľa podobné nadšenie pre zdravé potraviny so schopnosťou pre tímovú prácu.

Stabilná spoločnosť s pôsobením v oblasti výroby a distribúcie potravinových produktov s hlavným zameraním na zdravý životný štýl.
Sme nadšenci pre zdravú výživu. Práca je pre nás vášeň, ktorá nás ťahá k výzvam.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1415284  Dátum zverejnenia: 24.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základ + odmeny