Vodič vysokozdvižného vozíka

Ravensburger Wood Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Uľanská cesta, Banská Bystrica-Uľanka
Termín nástupu
dohodou
6,1 EUR/hod.Nástupný plat 6,10 €/h. Po skúšobnej dobe 3 mesiace, preradenie do vyššej bonusovej triedy 6,30 - 7,30 €/h + mesačne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Uskladňovanie výrobkov z výrobnej linky do skladu
  • Prevážanie spotrebného (pomocného výrobného) materiálu v rámci areálu výrobného závodu
  • Vizuálna kontrola vyrobených výrobkov
  • Označovanie výrobkov štítkami
  • Denná starostlivosť o zverený vysokozdvižný vozík - kontrola jeho stavu, funkčnosti, čistoty atď.
  • Manuálne práce vo výrobe počas menších opráv strojov počas pracovnej zmeny
  • Účasť na údržbe a oprave strojov a zariadení
  • Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku, dodržiavanie bezpečnostných pokynov a nariadení
  • Nakladanie s paletami a kontajnermi
  • Manipulácia s nákladmi pomocou vysokozdvižného vozíka

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Ranná kontrola a údržba vysokozdvižného vozíka
  • Prevážanie materiálu a uskladňovanie výrobkov
  • Manuálne práce vo výrobe počas menších opráv strojov
  • Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

Pracovná doba typická pre pozíciu:

  • 8,5 -hodinová pracovná zmena
  • Práca na jednu zmenu

  • Jednozmenná prevádzka
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Práca v stabilnej spoločnosti
  • Možnosť práce nadčas

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vedenie VZV

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Platný preukaz na obsluhu VZV
  • Minimálne 2 roky praxe vedenia VZV, výrobná prax výhodou
  • Dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť pre prácu v sťažených podmienkach
  • Seriózny a zodpovedný prístup k práci
  • Tímový hráč s dobrými spolupracovníckymi schopnosťami

Firma Ravensburger Wood Slovakia s.r.o., bola rodinná firma, ktorej korene siahajú až do roku 1946. Posledné roky prešiel rodinný podnik ťažkým obdobím a transformáciou, počas ktorej sme sa úspešne začali venovať výrobe ekologických hračiek. Stali sme sa európskym dodávateľom drevených koľajničiek a spolupracujeme s partnermi vo Švédsku, Nemecku a v Číne a v roku 2022 sme sa stali súčasťou skupiny Ravensburger. Náš hlavný výrobný program spočíva vo výrobe drevených hračkárskych koľajničiek pričom plne využívame lokálne zdroje. Naša výroba zahŕňa všetky procesy od spracovania guľatiny až po výrobu jednotlivých koľajničkových komponentov na nových robotických automatizovaných linkách.
Hľadáme šikovných a ambicióznych pracovníkov do tímu, ktorí chcú s nami rásť.

Kontakt

ID: 4819047  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,1 EUR/hod.