Železiar (aj ucelené partie)

RAVEN a. s.

Miesto práce
okres Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • strojné spracovanie betonárskej ocele (strihanie, ohýbanie),
  • pokládka a viazanie beton. ocele na stavbách.

  • práca v podmienkach modernej a stabilnej spoločnosti,
  • primerané platové ohodnotenie,
  • v prípade práce na pracovnú zmluvu možnosť využívať zamestnanecké benefity.

Vašu žiadosť a profesijný životopis zasielajte faxom, poštou, prípadne emailom na adresu spoločnost. V žiadosti je potrebné uviesť súhlas s evidovaním a spracovaním osobných údajov. Dovoľujeme si upozorniť, že kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske,stavebné,technické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

viazania betonárskej ocele

Počet rokov praxe

2

  • preukázateľná prax min. 2r.,
  • schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu,
  • pracovná mobilita (SR, ČR, Poľsko),
  • dobrý zdravotný stav,
  • zváračský, viazačský preukaz sú výhodou,
  • zodpovednosť, spoľahlivosť.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3168471  Dátum zverejnenia: 23.8.2017