Mzdový referent

RAVEN a. s.

Miesto práce
Považská Bystrica, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kompletné spracovanie miezd,
  • spracovanie účtovných výstupov súvisiacich s danou agendou pre ekonomické oddelenie,
  • spracovanie kompletnej administratívy podľa platnej legislatívy,
  • prihlasovanie/odhlasovanie zamestnancov do/z poisťovní,
  • plnenie operatívnych zadaní súvisiacich s danou problematikou.

  • možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti,
  • primerané platové ohodnotenie,
  • program zamestnaneckých benefitov (príspevok na dovolenku, šport, regeneráciu...).

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu zašlite svoj životopis emailom alebo poštou na adresu spoločnosti. Vážime si každý záujem o prácu v našej spoločnosti, ale dovoľujeme si upozorniť, že odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • min. 3 roky aktívnej praxe v spracovaní miezd veľkej firmy,
  • znalosť platnej legislatívy podmienkou,
  • znalosť práce v programe Navision - Magma výhodou,
  • diskrétnosť, presnosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Lenka Martincová
Tel.: +421424370137
E-mail: poslať životopis
ID: 3140745  Dátum zverejnenia: 24.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou