Výrobný programátor

RAVEN a. s.

Miesto práce
Považská Bystrica, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • technická príprava výroby pre plazmové, laserové, páliace stroje
  • tvorba páliacich plánov

  • možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti,
  • zaujímavé platové podmienky,
  • zamestnanecké výhody napr. príspevok na šport, kultúru, regeneračné aktivity, dovolenku ... .

Vašu žiadosť a životopis zašlite poštou prípadne e-mailom na adresu spoločnosti. Dovoľujeme si informovať, odpovedáme len uchádzačom, ktorí budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • čítanie technických výkresov
  • AutoCAD
  • SolidWorks
  • Autodesk Inventor
  • práca s 3D programom
  • základné znalosti delenia plechov (nie je podmienkou)

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3100335  Dátum zverejnenia: 13.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou