Automechanik

RAVEN a. s.

Miesto práce
okres Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečuje bežné opravy osobných a nákladných motorových vozidiel,
  • zabezpečuje základné karosárske, zámočnícke a nástrojárske práce,
  • mechanickú údržbu strojov a zariadení.

  • možnosť pracovať v podmienkach stabilnej spoločnosti,
  • zaujímavé platové podmienky,
  • katalóg zamestnaneckých výhod (príspevok na kultúru, šport, regeneráciu ... ).

Vašu žiadosť a životopis zašlite emailom alebo poštou na adresu spoločnosti. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že odpovedáme len uchádzačom, ktorí boli pozvaní na rozhovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

automechanik

Počet rokov praxe

5

  • prax v oblasti údržby a opráv nákladných áut - výhodou
  • zodpovednosť, bezúhonnosť,
  • manuálna zručnosť.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3065989  Dátum zverejnenia: 17.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou