Gazdiná - Domáca (bezplatné ubytovanie)

RAVEN a. s.

Miesto práce
okres Považská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • upratovanie kancelárskych a spoločných priestorov,
  • vykonávanie prác v domácnosti (pranie, žehlenie, upratovanie,
starostlivosť o kvety)
  • príprava (varenie) a výdaj stravy v domácnosti.

  • práca v stabilnej spoločnosti,
  • primerané mzdové ohodnotenie,
  • poskytnuté bezplatné ubytovanie (potrebná časová flexibilita).

Vašu žiadosť a životopis s fotografiou zasielajte emailom, poštou alebo osobne. V žiadosti uvádzajte súhlas s evidovaním Vašich osobných údajov v súlade s platnou legislatívou. Vážime si každý záujem o prácu, ale dovoľujeme si upozorniť, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí budú pozvaní na osobný rozhovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

služby, gastronómia

Vodičský preukaz

B

  • vzťah k domácim a záhradkárskym prácam,
  • vzťah k racionálnej výžive (zdravému stravovaniu),
  • poriadkumilovnosť, čistotnosť,
  • zdravotný preukaz a vodičský preukaz sk. B podmienkou,
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, diskrétnosť, bezúhonnosť.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2945794  Dátum zverejnenia: 24.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou