Manažér nákupu

RAVEN a. s.

Miesto práce
okres Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie základných činností spojených s procesom nákupu :
  • dopytovanie tovaru a rokovanie o podmienkach s dodávateľmi pre mesačné a operatívne nákupy
  • spracovávanie cenových ponúk a podkladov pre rokovania o obchodných prípadoch
  • objednávanie tovaru a zastrešovanie činností od objednania tovaru, cez nakontrahovanie až po realizáciu dodávky tovaru
  • správa dodávateľského portfólia a jeho rozširovanie
  • aktívny prístup k pridelenej komodite v zmysle rozvoja

  • možnosť pracovať v stabilnej a modernej spoločnosti
  • zaujímavé platové ohodnotenie
  • program zamestnaneckých výhod - benefity - príspevok na kultúru, šport, regeneráciu ... .

Vašu žiadosť, životopis a fotku zašlite poštou, faxom, prípadne e-mailom na adresu našej spoločnosti. Dovoľujeme si informovať, kontaktujeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, ekonomické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodnej

Počet rokov praxe

2

  • min. 2 roky praxe v danej oblasti,
  • schopnosť analyzovať a predvídať potreby nákupu,
  • znalosť hutníckeho materiálu vítaná,
  • systematičnosť, komunikatívnosť.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2927643  Dátum zverejnenia: 9.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou