Operátor ohraňovacieho lisu

RAVEN a. s.

Miesto práce
okres Považská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonáva obsluhu ohraňovacieho lisu na základe technických podkladov a výkresovej dokumentácie,
  • zabezpečuje prestavovanie (programovanie) technických parametrov stroja,
  • vykonáva výstupnú kontrolu kvality vyrábaných dielov,
  • zabezpečuje a vykonáva preventívnu údržbu strojného zariadenia.

  • možnosť pracovať v podmienkach stabilnej spoločnosti,
  • zaujímavé platové podmienky,
  • program zamestnaneckých výhod (príspevok na dovolenku, šport, regeneráciu...),

Vašu žiadosť a životopis zasielajte e-mailom alebo poštou na adresu spoločnosti. Dovoľujeme si upozorniť, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, iné.

Prax na pozícii/v oblasti

programovanie strojov

Počet rokov praxe

2

  • prax na ohraňovacom lise,
  • spoľahlivosť,
  • zodpovednosť,
  • ochota pracovať na zmeny.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2895976  Dátum zverejnenia: 17.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou