Operátor strmienkovačky

RAVEN a.s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva obsluhu poloautomatického stroja na základe technických podkladov a výkresovej dokumentácie
- zabezpečuje prestavovanie technických parametrov stroja, výmenu funkčných častí a nástrojov
- zabezpečuje výstupnú kontrolu kvality vyrábaných dielov, v súlade s sprievodnou dokumentáciou a kontrolnými postupmi
- zabezpečuje identifikáciu výrobkov a využiteľných zbytkov
- zabezpečuje preventívnu údržbu strojného zariadenia ktoré obsluhuje
- vypisuje sprievodné výrobné doklady zákazky
- riadi sa inštrukciami majstra, resp. vedúceho výroby
- zodpovedá za poriadok a čistotu na pracovisku

- možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti
- zaujímavé mzdové ohodnotenie
- program zamestnaneckých výhod - benefity (príspevok na kultúru, šport, regeneráciu, dovolenku.... .)

Vašu žiadosť a životopis zašlite poštou alebo e-mailom na adresu spoločnosti. Dovoľujeme si informovať, odpovedáme len kandidátom, ktorí boli pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

- min. 1 rok praxe v danej oblasti,
- skúsenosť s ohýbaním betonárskej ocele na automatoch resp. poloautomatoch,
- dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť,
- spoľahlivosť, samostatnosť,
- manuálna zdručnosť.

Predaj hutníckeho materiálu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RAVEN a.s.
Šoltésovej 420/2
017 01 Považská Bystrica
ID: 2796976   Dátum zverejnenia: 3.11.2016