HR manager

RAVEN a. s.

Miesto práce
okres Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vyhľadávanie a výber zamestnancov na manažérske, odborné a robotnícke pozície,
  • organizačná príprava a realizovanie výberových konaní a assessment center,
  • spolupráca s personálnymi agentúrami a inými inštitúciami pri vyhľadávaní zamestnancov,
  • vytváranie HR stratégie a jej implementácia v súlade so stratégiou spoločnosti,
  • riadenie HR procesov v spoločnosti,
  • reportovanie výsledkov vedeniu spoločnosti.

  • možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti,
  • zaujímavá samostatná práca plná výziev a príležitostí,
  • program zamestnaneckých výhod - benefity (príspevok na kultúru, šport, regeneráciu, dovolenku ... .)

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu zašlite Vašu žiadosť a životopis e-mailom alebo poštou na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, ľudské zdroje, ekonomika, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • skúsenosti s aktívnym vyhľadávaním zamestnancov,
  • znalosť platnej legislatívy,
  • dynamická osobnosť, schopná presadiť sa a dosiahnuť úspešné ciele v danej oblasti,
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, pracovitosť, bezúhonnosť.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2705035  Dátum zverejnenia: 26.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou