Obchodný manažér / špecialista pre predaj výrobkov

RAVEN a. s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • predaj ušľachtilej ocele alebo
  • predaj výpalkov alebo
  • predaj nástrihov alebo
  • predaj výrobkov trieskového obrábania
  • starostlivosť o zákazníkov a vyhľadávanie nových
  • prezentovanie produktov a služieb
  • rokovanie o obchodných podmienkach
  • uzatváranie obchodných zmlúv a konkrétnych obchodov
  • riešenie vzniknutých pohľadávok

  • možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti
  • stimulujúce platové podmienky
  • katalóg zamestnaneckých výhod (príspevok na kultúru, šport,regeneráciu, dovolenku ....)
  • vnútrofiremné vzdelávanie

Vašu žiadosť a životopis zašlite poštou alebo e-mailom na adresu spoločnosti Raven a.s.. Dovoľujeme si informovať, kontaktujeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hutnícke, technické, strojárske, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • znalosť a čítanie technickej výkresovej dokumentácie
  • aktívny vzťah k obchodovaniu
  • dynamika, dôraz a orientácia na výsledok
  • komunikatívnosť, dobré vyjednávacie schopnosti
  • samostatnosť
  • spoľahlivosť

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2646567  Dátum zverejnenia: 14.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou