Robotník vo Zvernici

RAVEN a. s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon práce je v okolí Považskej Bystrice.

Hľadáme manipulačného zručného, pracovitého človeka s praxou v lesníctve.
Dlhodobé turnusy s možnosťou bezplatného ubytovania, príp. presťahovania sa.

Nápňou práce bude:
  • rôzne manuálne práce v lesníctve, kosenie a pod.
  • obsluha rôznych mechanizmov (traktor, nakladač, príp. nákladné vozidlo), údržba a starostlivosť o pridelené mechanizmy,
  • starostlivosť o poľovnú zver.

  • možnosť pracovať v podmienkach stabilnej spoločnosti,
  • primerané platové podmienky,
  • poľovné vyžitie,
  • poskytnuté bezplatné ubytovanie.

Vašu žiadosť a životopis zašlite e-mailom, poštou, prípadne prineste osobne na adresu spoločnosti. Dovoľujeme si upozorniť, že odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, T

  • znalosť prác v lesníctve a starostlivosti o zver,
  • manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť, bez obmedzení,
  • pracovitosť, zodpovednosť, bezúhonnosť, lojalita, dobrý zdravotný stav,
  • ochota pracovať aj nad rámec stanoveného pracovného času.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Lenka Martincová
Tel.: +421424370137
E-mail: poslať životopis
ID: 2632712  Dátum zverejnenia: 4.7.2016