Technický referent

RAVEN a. s.

Miesto práce
Považská Bystrica, okres Považská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava podkladov pre výberové konania v oblasti opráv strojov a nákupu náhradných dielov (páliace, ohýbacie stroje),
  • spracovanie a kompletizácia získaných podkladov a následné predloženie na schválenie,
  • zabezpečenie opráv závesných a plošinových váh, elektrických brán,
  • realizácia výberových konaní na zvárací materiál, spotrebný tovar, náhradné diely a podobne.

  • možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti,
  • primerané platové ohodnotenie,
  • možnosť kariérneho rastu,
  • zamestnanecké benefity (príspevky na kultúru, šport, regeneráciu a pod.).

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu zašlite Vašu žiadosť a životopis emailom, poštou, prípadne osobne na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • prax na podobnej pozícii (resp. pri spracovávaní výberových konaní)
  • skúsenosti pri realizácii strojných investícií a opráv,
  • systematickosť, proaktívny prístup k práci,
  • spoľahlivosť, flexibilita, samostatnosť,
  • technické a praktické myslenie.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2624172  Dátum zverejnenia: 28.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou