Ošetrovateľ zvierat - zootechnik

RAVEN a. s.

Šoltésovej 420/2, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je v Považskej Bystrici.

  • koordinácia a organizácia prác v živočíšnej výrobe (chov hovädzieho dobytka)
  • starostlivosť a ošetrovanie zvierat
  • spracovanie súvisiacej administratívy
  • komunikácia s príslušnými externými inštitúciami (veterinári a pod.)

  • možnosť pracovať v podmienkach stabilnej spoločnosti
  • primerané platové podmienky
  • záujemcom z ktorejkoľvek časti SR vieme zabezpečiť bezplatné ubytovanie

Vašu žiadosť a životopis zašlita poštou alebo e-mailom na adresu spoločnosti. Dovoľujeme si upozorniť, kontaktujeme len vybraných kandidátov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B, T

Počet rokov praxe

3

  • prax a znalosť v oblasti živočíšnej výroby - starostlivosti o zvieratá
  • manuálna zručnosť, dobrý zdravotný stav
  • pracovitosť, zodpovednosť, bezúhonnosť, lojalita
  • skúsenosti s rozrábkou a spracovaním mäsa výhodou
  • ochota pracovať aj nad rámec stanoveného pracovného času

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2544789  Dátum zverejnenia: 3.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou