Trainee program / administratíva

RAVEN a. s.

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Považská Bystrica, Košice
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Vás čaká / Čo je cieľom programu?
  • získate skúsenosti a naštartujete kariéru v poprednej obchodno-výrobnej spoločnosti na Slovensku
  • nahliadnete do každodenného diania v oblasti obchodu / výroby a aplikujete svoje teoretické poznatky v praxi
  • spoznáte a vyskúšate si prácu v obchode a výrobe, kde budete kolovať podľa svojho zamerania:
obchodná divízia: ekonomické oddelenie, oddelenie nákupu, oddelenie predaja, marketingové oddelenie
divízia výroby: stavebná / strojárska výroba (konštruktér, plánovač, výrobár)
  • súčasťou Trainee programu je kvalitná a vypracovaná adaptácia novoprijatých zamestnancov
  • aplikujete v praxi svoje schopnosti a vedomosti nadobudnuté počas štúdia

Program prebieha počas 6 mesiacov formou platenej stáže. Po uplynutí doby programu je možné zamestnať absolventa na trvalý pracovný pomer.
Podmienkou prijatia do Trainee programu je plná mobilita absolventa v rámci Slovenskej republiky, počas celej doby trvania programu.

Čo vám ponúkame?

• možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti po boku odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami
• získanie praktických skúseností v oblasti obchodu s hutníckym materiálom
• zamestnanecké benefity / výhody – príspevky na kultúru, šport, regeneráciu, dovolenku ...
• odborné školenia, ktoré napomôžu ešte k lepším a kvalitnejším výkonom

Vašu žiadosť a životopis zašlite poštou alebo e-mailom na adresu spoločnosti. Dovoľujeme si informovať, kontaktujeme len vybraných kandidátov. Za pochodpenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické, obchodné, stavebné, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naše požiadavky

• hľadáme končiacich študentov 5. ročníka VŠ a končiacich študentov odborných stredných škôl
• hľadáme ľudí, ktorí ovládajú cudzí jazyk (Aj / Nj), sú cieľavedomí, komunikatívni, priebojní a prinášajúci nové vízie

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2541854  Dátum zverejnenia: 2.5.2016